Uchwyty do wyciągów

( ilość produktów: 6 )

Uchwyt do wyciągów - krótki, łamany i pozostałe

Trening na wyciągu umożliwia wykonanie wielu ciekawych ćwiczeń zarówno w obrębie dolnych, jak i górnych partii mięśniowych. Niezbędnym i bardzo praktycznym uzupełnieniem tego urządzenia do ćwiczeń jest z pewnością uchwyt do wyciągów. Należy wyróżnić kilka rodzajów uchwytów, mianowicie: krótki drążek, łamany “V” drążek, łamany drążek, długi drążek, V-BAR podwójny drążek i pozostałe. Produkt ten można znaleźć w ofercie sklepu internetowego dav-ski.pl, podobnie jak dodatkowe akcesoria fitness oraz sprawdzony sprzęt sportowy. Oferowane towary wyróżnia wysoka jakość, uzyskana dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz solidnym materiałom. Przygotowany asortyment produktów doskonale uzupełni każdą domową, jak i profesjonalną siłownię. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą obejmującą najlepsze sprzęty sportowe dla każdej osoby, która ceni sobie aktywność fizyczną. Tutaj dostępne są drążki do podciągania, ławeczki treningowe oraz drabinki gimnastyczne. Życzymy udanych zakupów w najlepiej zaopatrzonym sklepie dla sportowców.

Jaki uchwyt do wyciągu wybrać?

Proponowane uchwyty różnią się przede wszystkim kształtem oraz przeznaczeniem. Zatem jaki uchwyt do wyciągu wybrać? Krótki i długi uchwyt charakteryzuje wysoka uniwersalność, ponieważ umożliwiają one wykonywanie ćwiczeń na górnym oraz dolnym wyciągu. Dzięki temu można wykonać efektywny trening wielu partii ciała. Łamany uchwyt i łamany uchwyt w kształcie litery “V” najlepiej sprawdzi się na górnym wyciągu w czasie treningu górnych partii mięśniowych. Uwagę zwraca także uchwyt, a dokładniej szeroki drążek do wyciągu. Posiada on wiele zastosowań, wśród których należy wymienić trening pleców. Oferowane produkty charakteryzuje wysoka jakość i trwałość, na którą wpływa zastosowanie solidnych materiałów. Należy podkreślić, że każdy uchwyt w sklepie dav-ski.pl został pokryty farbą o strukturze ziarenek piasku. Dodatkowo średnica uchwytów wynosi 34 mm. Zapewnia to możliwie wysoki komfort treningu oraz bardzo dobry chwyt, dzięki czemu ruch w trakcie ćwiczenia jest płynny. 

Sprawdzone uchwyty na siłownie

Uchwyty na siłownie to niezbędny element wyposażenia uzupełniającego ćwiczenia na wyciągu. Przygotowana oferta przez sklep dav-ski.pl obejmuje wiele ciekawych propozycji, dzięki czemu każdy klient znajdzie idealny model dla siebie. Jednocześnie są to solidne produkty, które można wykorzystać w komercyjnej lub domowej siłowni. Uwagę zwraca również eleganckie, czarne wykończenie. Dzięki temu proponowane uchwyty stanowią doskonałe uzupełnienie wielu wyciągów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu sklepu dav-ski.pl, jak i zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli. Klientom naszego sklepu gwarantujemy szybką obsługę, ale i fachowe doradztwo. Zapewniamy jednocześnie pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług. W sklepie dav-ski.pl każdy znajdzie solidny i bezpieczny sprzęt sportowy oraz akcesoria fitness, które potrzebuje. Serdecznie zapraszamy!

pixel