Rigi do ćwiczeń przykręcane do ściany

( ilość produktów: 4 )

Rigi do ściany, jakie mają zastosowanie?

Dla osób będących na samym początku przygody związanej z ćwiczeniami siłowymi nazwa rig może być czymś totalnie niewiadomym. Jednak po zapoznaniu się z produktem, szybko możemy stwierdzić, że urządzenie znacznie ułatwia nam wykonywanie ćwiczeń podchodzących pod zakres treningu funkcjonalnego. Warte zaznaczenia jest, że rigi ćwiczeniowe do domu są produktami, które przeznaczone są dla każdego. Nie jest ważne, czy jesteś dopiero na początku swojej przygody z ćwiczeniami, czy też jesteś osobą, która ćwiczy od wielu lat.

Trening funkcjonalny nastawiony jest pod ogólny rozwój Twoich zdolności siłowych. Dzięki takiemu rozwojowi możesz poprawić swój wygląd, sprawność i tężyznę fizyczną. Dodatkowo rigi do ściany pomogą Ci z poprawieniem umiejętności utrzymania równowagi, która jest ciężka do wyćwiczenia w zwykłych, domowych warunkach. Inwestycja w taki sprzęt, sprawi, że jedna maszyna pozwoli Ci na stworzenie Twojej domowej siłowni bez użycia dużych nakładów pieniężnych.

Jak wykorzystać drążki do ćwiczeń przykręcane do ściany?

Drążki do ćwiczeń są jednymi z najprostszych sprzętów, które możemy posiadać w naszym domu. Jeżeli pomyślimy o drążkach, to prawdopodobnie nasze pierwsze skojarzenie z nimi, to możliwość podciągania się na nich. I fakt, jest to jedno z najczęstszych użyć jeżeli chodzi o drążki. Jednak samo podciąganie ma wiele różnych wariantów, jakie możemy zastosować. Możemy podciągać się na wiele różnych sposobów, które zazwyczaj zależą od siły, jaką mamy we własnych rękach.

Podciąganie w różnym rozstawieniu naszych rąk kształtuje inne partie mięśni. Dodatkowo możemy podciągać się do brody, unosząc nogi do góry. Drążki do ćwiczeń pozwalają również ćwiczyć naszą wytrzymałość poprzez utrzymywanie się w powietrzu przez jak najdłuższy czas, w ten sposób możemy sprawdzić, ile czasu wytrzymają nasze ręce przy stałym nacisku masy użytkownika. Tak naprawdę, drążek umożliwia nam wiele opcji treningowych, których wybór zależy od indywidualnych preferencji osoby ćwiczącej.

Drążki do ściany w Twoim domu

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy rigi ćwiczeniowe do domu, są produktem dla Ciebie, to powinieneś wziąć pod uwagę kilka niezwykle ważnych aspektów. Pierwszym z nich jest zapewnienie bezpiecznego miejsca do przymocowania konstrukcji. Mimo że w naszym sklepie rigi występują w wielu wariantach, to łączy je wspólny mianownik, którym jest wysokość oraz szerokość. Wszystkie produkty w naszym sklepie mają 220 cm wysokości oraz 120 cm szerokości. Jednak jeżeli posiadasz wystarczająco miejsca, to produkt na pewno przypadnie Ci do gustu.

Inaczej wygląda kwestia maksymalnego obciążenia. W sklepie znajdziesz drążki o różnej masie dopuszczalnej, dlatego w tej kwestii masz możliwość wyboru produktu. Wszystkie rigi ćwiczeniowe do domu w naszym sklepie posiadają możliwość doposażenia w dodatkowe opcje takie jak poręcze do pompek czy belki asekuracyjne, dlatego podstawowy produkt świetnie nada się na początek przygody z ćwiczeniami, a dodatkowe opcje uzupełnią konstrukcję w późniejszej fazie ćwiczeń.

pixel