Half Rack

( ilość produktów: 10 )

Half racki w Twoim domu!

Produkty do ćwiczeń w domu zyskują obecnie na popularności. Zakup maszyny takiej jak half rack sprawia, że możemy dbać o nasze zdrowie, nie opuszczając domowego zacisza. Jest to niebywała opcja, na poprawienie sylwetki, bez przepłacania pieniędzy za wejście na siłownie. Zazwyczaj karnety umożliwiające odwiedzenie takiego miejsca są stosunkowo drogie, dlatego możliwość ćwiczenia we własnym domu, sprawia, że oszczędza się dużą ilość funduszy.

Oczywiście początkowo zakup takiego sprzętu wydaje się drogi, jeśli jednak podliczymy wydatki, to jednorazowy zakup takich przedmiotów jak half racki spłaca się po połowie roku bez uczęszczania na siłownie. Nie jest to jednak koniec zalet, jakie oferuje nam zakup drążka do ćwiczeń. Taka inwestycja pozwala nam zaoszczędzić cenny czas, ponieważ nie musimy już wychodzić z domu, aby iść na siłownie. Jest to świetna alternatywa dla osób, które często są zapracowane, a w ich okolicy nie ma żadnej siłowni.

Jakie korzyści przynoszą nam drążki do ćwiczeń wolnostojące?

Podstawową zaletą, o której należy wspomnieć, gdy rozmawia się o half rackach, jest ich uniwersalność. Jedna maszyna umożliwia nam wszechstronny trening bez wychodzenia z domu. Możemy na nich rozwijać różne partie mięśni w zależności od ćwiczeń. Pierwszym ćwiczeniem, o jakim możemy pomyśleć, patrząc na drążki do ćwiczeń wolnostojące, jest podciąganie. Jednak half racki, nie ograniczają nas tylko do tego.

Wolnostojące drążki do ćwiczeń w domu z naszego sklepu zawierają w zestawie uchwyty do sztangi, poręcze do pompek oraz asekurację. Dzięki nim możemy wykonywać pełen trening funkcyjny, dzięki któremu wszystkie mięśnie naszego ciała będą rozwijać się równomiernie. W czasach, gdy życie staje się coraz szybsze, a ludzie nie mają nawet czasu, aby zjeść pełen obiad, taka maszyna staje się jeszcze bardziej potrzebna. Posiadanie jej w domu sprawia, że możemy ćwiczyć w wolnych chwilach, bez martwienia się, czy nasza siłownia nie zostanie zaraz zamknięta.

Drążki stacjonarne do ćwiczeń w domu, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podjęcie decyzji o zakupie wolnostojącego drążka do ćwiczeń nie jest czymś łatwym. Na samym początku rzuca nam się w oczy cena, jaką jednorazowo musimy zapłacić. Jednak ona nie powinna nas zrażać. Musimy pamiętać, że taki sprzęt jest inwestycją, która będzie nam służyła przez wiele lat. Ponieważ w przeciwieństwie do karnetu na siłownie, half racki nie mają daty, do kiedy możemy ich używać, ogranicza nas jedynie własne ciało i umysł.

Jednak na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując half racki? Pierwszą rzeczą na pewno będą wymiary sprzętu. Zanim zakupimy przedmiot, musimy sprawdzić, czy w naszym domu znajdzie się na niego miejsce. W momentach, gdy w domu brakuje miejsca, warto rozważyć ustawienie sprzętu w pomieszczeniach takich jak garaż, piwnica czy strych. Nie będziemy wtedy zastawiać przestrzeni mieszkalnej, a dodatkowo w jednym z pomieszczeń możemy urządzić sobie własną siłownię, które będzie dla nas swego rodzaju odskocznią od codzienności i miejscem całkowitego wyciszenia.

pixel