Wyciągi do ćwiczeń

( ilość produktów: 2 )

Efektywne ćwiczenia na wyciągu

Każda osoba, która korzystała z treningu na siłowni z całą pewnością zauważyła na sali wyciąg do ćwiczeń. Urządzenie to stanowi bardzo dobry sposób na trenowanie opornych partii mięśni. Dodatkowo za jego pomocą można również zbudować bardzo proporcjonalną sylwetkę. Ćwiczenia z użyciem wyciągu skutecznie redukują zbędną tkankę tłuszczową. Wyciąg do ćwiczenia mięśni pleców sprawdzi się świetnie także w przypadku treningu ramion. Bardzo ważnym elementem będzie zachowanie odpowiedniej techniki ćwiczeń. Chodzi przede wszystkim o pełny zakres ruchu oraz właściwe ustawienie ciała. Przy założeniu, że wszelkie ćwiczenia wykonywane są w sposób poprawny, osiągnąć można niezwykle zadowalające rezultaty. Wysokiej klasy wyciągi nie są zarezerwowane wyłącznie dla klubów fitness. Korzystając z asortymentu sklepu internetowego dav-ski.pl, każdy może stać się posiadaczem wysokiej klasy urządzeń, które dają możliwość przeprowadzenia efektywnego treningu. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami, poznania ich możliwości oraz funkcjonalności.

Znajdź dla siebie wyciąg do ćwiczeń

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, nabyć można między innymi wyciąg podwieszany, który został wyposażony w bloczek o wymiarach 19x20 cm oraz rolkę o średnicy 120 mm. Na dołączonym do zestawu pręcie o długości 45 cm, umieścić można obciążenie, które wykorzystane zostanie podczas wykonywania ćwiczeń. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest łatwa możliwość montażu. Dzięki zastosowaniu specjalnego zacisku, wyciąg zainstalować można na drążku. To świetnie rozwiązanie przede wszystkim w przypadku mieszkań o niewielkim metrażu. Polecamy również wyciąg dolny oraz górny, który montowany jest poprzez przymocowanie do ściany. Takie urządzenie sprawdzi się do wykonania bezpiecznego i zróżnicowanego treningu górnych partii mięśniowych, a także brzucha. Pręt na obciążenie posiada po obu stronach wolne miejsce na ciężary o długości 25 cm. Daje to możliwość nałożenia wielu obciążników i progresję ćwiczeń. Dostępny jest także wariant z przesuwanym siedziskiem, które dopasować można pod kątem wzrostu ćwiczącego.

Wysokiej klasy wyciągi na siłownie

Wyciągi na siłownie dostępne w dav-ski.pl, cechują się doskonałą jakością wykonania, przez co trening na nich jest nie tylko efektywny, ale przede wszystkim bardzo bezpieczny. Suwak podczas pracy porusza się w sposób bardzo płynny oraz cichy. Gwarantuje to niezwykle komfortowy trening. Linka nie wygina się ani nie odkształca. Wszystkie elementy składowe urządzenia są bardzo trwałe oraz stabilne. Drążek do ćwiczeń świetnie leży w dłoni, nie ślizga się i zapewnia mocny, pewny chwyt. Ćwiczenia na wyciągu dają szereg korzyści. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dokonania zamówienia najlepszego sprzętu.

pixel