Klatki i rigi do ćwiczeń

( ilość produktów: 19 )

Wielofunkcyjna klatka crossfit

Klatka  treningowa to ciekawy, wielofunkcyjny sprzęt sportowy do ćwiczeń w domu, na siłowni czy sali fitness. Produkt ten można określić mianem osobistej siłowni, którą wyróżnia szereg atrakcyjnych zastosowań i możliwości treningowych. Wystarczy wspomniany power rack uzupełnić o dodatkowe akcesoria treningowe, aby urozmaicić sobie dotychczas wykonywane treningi. Klatki dostępne są w kilku wariantach do wyboru, wśród których należy wymienić modele montowane do ściany oraz produkty wolnostojące. Produkty te różnią się także wielkością, dzięki czemu produkt można dopasować do indywidualnych oczekiwań. Asortyment sklepu internetowego dav-ski.pl obejmuje zarówno klatki do ćwiczeń, jak i niezbędny sprzęt sportowy. Oferta obejmuje produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, które spełnią oczekiwania amatorów sportu i profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem w sklepie dav-ski.pl! Życzymy udanych zakupów!

Klatka treningowa to wielofunkcyjne urządzenie

Klatka rack posiada wiele zalet. Najważniejszą z nich jest uniwersalność produktu, gdyż jest on doskonałym sprzętem sportowym do samodzielnego treningu w domowy zaciszu lub stworzonym azylu do ćwiczeń. Produkt ten można wykorzystać także w małych siłowniach, studiach treningu personalnego czy klubach fitness. Proponowane klatki wyróżnia solidna budowa, łatwy i szybki montaż, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, a także możliwość regulacji wysokości drążka. Dzięki czemu zakup klatki rack to trwała i trafiona inwestycja dla kupującego. Klatka crossfit została zaprojektowana z myślą osobach rozpoczynających treningi, jak i dla profesjonalistów. Wybór tego produktu umożliwia wykonanie samodzielnego treningu, w czasie którego można zaangażować wiele grup mięśniowych. Należy pamiętać, że unikalna konstrukcja klatki pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

Power rack uzupełnij o dodatkowe akcesoria

Osiąganie postępów w czasie treningu wymaga z czasem zastosowania dodatkowych akcesoriów sportowych. Jednocześnie ich użycie przełamuje monotonię, która potrafi wkraść się w ćwiczenia. Klatka do przysiadów to sprzęt sportowy, który warto uzupełnić choćby: poręcze do pompek, belki asekuracyjne, taśmy do ćwiczeń, liny, maty do ćwiczeń. Dobór odpowiednich produktów do racka zwiększa możliwości treningowe dla użytkownika, tym samym pozwala zaangażować inne partie mięśniowe. Dzięki temu ciało otrzymuje nowy bodziec, który przekłada się na satysfakcjonujące efekty ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu sklepu dav-ski.pl, gdzie można znaleźć wysokiej jakości klatki rack i sprzęt sportowy. Poznaj szczegóły oferty, przygotowanej z myślą o amatorach sportu oraz zaawansowanych sportowcach!

pixel