Poręcze do ćwiczeń

( ilość produktów: 2 )

Ćwiczenia na poręczach są doskonałym sposobem na wykonanie efektywnego treningu. To właśnie one dają możliwość trenowania wielu partii mięśni, do których w szczególności zaliczyć można brzuch, ramiona lub klatkę piersiową. Taki trening dobrze wzmacnia oraz modeluje całą sylwetkę. Poręcze do ćwiczeń mają tą przewagę nad tradycyjnymi pompkami, że ruch zostaje maksymalnie pogłębiony. Dodatkowo zwiększa się także dynamika stawów. W efekcie do pracy zaangażowana zostaje większa ilość mięśni, a sam trening staje się bardziej wydajny. Niewielkie wymiary sprzętu sprawiają, że znajdzie on zastosowanie w każdym miejscu. Dotyczy to zarówno profesjonalnych siłowni oraz klubów fitness, jak i własnych domów. Rosnące zainteresowanie kalisteniką oraz ćwiczeniami wykonywanymi z ciężarem własnego ciała sprawia, że warto zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie. W ofercie sklepu internetowego dav-ski.pl, zapoznać można się z szeregiem propozycji, które z pewnością przypadną do gustu osobom stawiającym na zdrowy styl życia.

Metalowe poręcze do ćwiczeń

Decydując się na poręcze treningowe należy dokonać wyboru odpowiedniej jakości produktu. To bardzo ważne, bowiem od tego zależy nie tylko efektywność, ale również bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Poręcze powinny być zatem wytrzymałe i stabilne. Najlepiej jeśli wykonane zostały ze stali oraz zostały poddane procesowi malowania proszkowego. Warto również żeby sprzęt posiadał możliwość regulacji wysokości. Pozwala to bowiem na angażowanie mięśni w bardzo zróżnicowany sposób, co w rezultacie wpływa korzystnie również na efektywność takiego treningu.

Wysokiej jakości poręcze treningowe z dav-ski.pl

Metalowe poręcze do ćwiczeń dostępne w asortymencie naszego sklepu, charakteryzują się doskonałą jakością oraz wytrzymałością. Polecamy między innymi poręcze stacjonarne do pompek, które wykonane zostały z jednego kawałka rury. Zwiększyło to poziom bezpieczeństwa z uwagi na brak spawów oraz ostrych krawędzi. Średnica chwytu wynosi 34 mm, przez co urządzenie jest niezwykle wygodne. Dużym atutem jest również możliwość swobodnej regulacji rozstawu poręczy. Dzięki temu trening staje się zdecydowanie bardziej różnorodny, a każdy użytkownik jest w stanie dopasować poręcze do własnych, indywidualnych wymagań. Zestawy są malowanie proszkowo, przez co zyskują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i zarysowania. Konstrukcje jest także niezwykle wytrzymała i przeznaczona do wagi wynoszącej 250 kg.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego dav-ski.pl. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w przypadku wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Nasze poręcze zapewniają efektywny i zróżnicowany trening, który przeprowadzić można w każdych warunkach. Złóż zamówienie już dziś!

pixel